"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری اولین دوره ی مهارتی اپراتوری و وتکنسین ایستگاه های سوخت رسانی CNG در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند

            به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ، اولین دوره مهارتی اپراتوری وتکنسین ایستگاه های سوخت رسانی CNG با مشارکت شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند در حال برگزار می باشد..

       حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک روزجهانی استانداردگفت : با توجه به رشد روزافزون و فراگیرشدن صنعت CNG در کشور، تقاضای گسترده ای را به منظور اجرای آموزش های مورد نیاز وتربیت نیروی انسانی ماهر در بخش های مختلف این صنعت از جمله بهره برداری، تعمیر و نگهداری جایگاه ها در شهرستان با تعامل و هم اندیشی با کارشناسان شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی داشتیم وبرای اولین بار در استان ، دوره مهارتی اپراتوری وتکنسین ایستگاه های سوخت رسانی CNG جهت شاغلین این حوزه با مشارکت شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی در کارگاه تعمیر اتومبیل های سواری مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند در حال برگزاری می باشد.

          رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند در ادامه افزود : 12 نیروی شاغل در دوره ی مهارتی حضور داشته که 70 درصد دوره مهارتی اپراتوریCNG را با توجه به وجود امکانات و تجهیزات کارگاهی مرکز با حضور مربیان مجرب (آقایان مهندس مهدی فرشاد و محسن مرشد زاده ) آموزش دیده و مابقی دوره ی مهارتی را از نزدیک درمحل جایگاه های سوخت رسانی به صورت عملی فرا می گیرند .

حضور تیم ملی مهارت ایران در چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت – ابوظبي 2017

معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از اعزام تیم ملی مهارت کشورمان به چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ابوظبي – 2017 ، 16 مهر ماه سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، حمیدرضا ثابت نژاد، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این دوره از مسابقات جهانی مهارت در شهر ابوظبي، كشور امارات متحده عربي  برگزار مي شود.

 معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با بیان اینکه چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از 23 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می شود افزود: تیم اعزامی مهارت کشورمان برای شرکت در چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت 34 نفركه شامل 31 نفر مرد 3 نفر زن است.

حميدرضا ثابت نژاد عناوین رشته ها را آجر چيني، کابينت سازي، تاسيسات الکتريکي، اتصالات چوبي، طراحي فضاي سبز، لوله کشي و گرمايشي، تبريد و تهويه، کاشيکاري ديوار و کف، تکنولوژي مد، تکنولوزي طراحي گرافيک، جواهرسازي، مديريت سيستم هاي تحت شبکه، راهکارهاي نرم افزاري براي تجارت، طراحي و توسعه وب، فرز CNC، تراش CNC، الکترونيک، کنترل صنعتي، ساخت و توليد تيمي، مهندسي مکانيک، مکاترونيک، رباتيک، جوشکاري، آشپزي، شيريني پزي و قنادي، صافکاري خودرو، تکنولوژي اتومبيل، نقاشي خودرو و آکواترونيک عنوان كرد.

وي افزود:  سه رقابت کننده زن از كشور ايران در رشته هاي قنادي، آشپزي و خياطي اين دوره از مسابقات جهاني شرکت می کنند .

معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت  سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با اشاره به اینکه مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یکبار برگزار می شود، بیان داشت: برگزیدگان چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از بین مدال آوران  شانزدهين و هفدهمين مسابقات ملی مهارت انتخاب شده اند.

وي تعميم تجربيات و استانداردهاي جهاني به بخشهاي پژوهشي و آموزشي،  كسب تجربه هاي جهاني داوري مسابقات، ارتقاء كمي و كيفي در فرآيند آموزشي و ارتقاء جايگاه ايران در مسابقات جهاني مهارت را از اهداف  حضور در مسابقات جهانی مهارت  عنوان کرد.

حميدرضا ثابت نژاد در خصوص نحوه انتخاب نفرات اعزامي به مسابقات جهاني مهارت بيان داشت: جهت انتخاب نفرات برتر اعزامي به مسابقات جهاني مهارت، اردوهاي آماده سازي در رشته هاي تعيين شده از طرف ستاد اجرائي مسابقات، بين برگزيدگان تشکيل مي شود که مدال آوران دو دوره پياپي مسابقات ملي مهارت مي باشند.

وي افزود: پس از برگزاري مسابقات انتخابي بين برگزيدگان حاضر در اردوها ، نفر برتر از نظر علمي ، مهارتي و روانشناختي و ديگر صلاحيتهاي اجتماعي به مسابقات جهاني مهارت اعزام مي شوند.

معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور يادآور شد: تيم ملي مهارت كشورمان در چهل و سومين مسابقات جهاني مهارت برزيل -2015  در رشته طراحي وب مدال برنز و در رشته هاي رباتيك، الكترونيك، تبريد و تهويه، كاربرد نرم افزار در تجارت، مديريت سيستمهاي تحت شبكه، جواهرسازي، فناوري طراحي گرافيك و مكاترونيك موفق به كسب ديپلم افتخار شد.

گزارش مصور از آماده سازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند برای ایام سوگواری محرم

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: کارکنان بسیجی  و ولایت مدار مرکز که دلداده ی ائمه اطهار (ع) هستند و با نام سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ، گونه هایشان را اشک مظلومیت نینوا در بر می گیرد ، محیط مرکز را برای زنده نگه داشتن مصائب آن امام بزرگوار و یاران باوفایش با نصب پرچم و شعار اسلامی محرم و صفر آماده نمودند.

برگزاری همایش " استارت آپ ویکند" در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: همایش "استارت آپ ویکند" با همکاری اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ، موسسه رکاد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند از تاریخ 139607/12 لغایت 1396/07/14 برگزار گردید.

در روز اول گروه ها تشکیل می شوند در این رویداد هریک از شرکت کنندگان ایده پرداز فرصت دارند تا ایده خود را در مدت زمان 3 دقیقه ارائه نمایند.در پایان روز نخست (چهارشنبه) ایده های ارائه شده توسط سایر شرکت کنندگان داوری شده و 10 ایده برتر از روی تخصص های مختلف شرکت کنندگان: کسب و کار و بازاریابی – گرافیست – توسعه دهنده گان وب و متخصصین نرم افزار، مبادرت به تیم سازی می کنند و پس از 54 ساعت مبارزه در روز اختتامیه (جمعه) ایده های مختلف توسط داوران و سرمایه گذاران مورد ارزیابی قرار گرفته و به سه ایده برتر و تیم های منتخب، حمایت های مالی در راستای اجرای کسب و کار ارائه خواهد شد.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن خیر مقدم به مهمانان محترم و تسلیت ماه محرم و صفر به معرفی مرکز و دوره های مهارتی پرداخته که کارافرینان و کارجویان می توانند با کسب مهارت مورد نیاز در روند اشتغال و ایده های کارآفرینی گام های بسزایی بردارند

.

رضا سلم آبادی مدیریت محترم اداره کل کمیته امداد حضرت امام (ره) ضمن تشکر از حمایت و همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و همکاران و همچنین از حمایت های استانداری استان و حامیان شهرستان در برگزاری رویداد استارت آپ ویکند بیان داشتند : که با توجه به ایده های مختلف دانش آموزان زمینه های کارآفرینی را در این قشر مشاهده کرد که چگونه توانسته اند با آموزش های کارشناشان و مدرسان محترم موسسه رکاد به این موفقیت برسند.

در پایان رویداد تیم های ابرویلچر ، رستوران نت و من و استعدادهام توانستند مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند و هدایاو جوایز ارزنده ایی دریافت نمایند.

فرماندار بیرجند : روابط عمومی باید چشم بینا ی دستگاه اجرائی و پاسخگوی افکار عمومی باشد .

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند : به نقل قول از روابط عمومی فرمانداری بیرجند ، مهندس ناصری در جلسه شورای اطلاع رسانی در جمع مسئولین روابط عمومی های دستگاه های اجرائی شهرستان با بیان اینکه روابط عمومی باید چشم بینا و چراغ هدایت مجموعه و پاسخگوی صادق افکار عمومی باشند؛ گفت : مسئولین روابط عمومی به عنوان بازوی کمکی مدیر دستگاه اجرائی در رسیدن به اهداف سازمانی هستند .

ناصری ادامه داد : مسئولین روابط عمومی ضمن ارتباط با روابط عمومی های دستگاه های اجرائی دیگر زمینه کار تخصصی و زیربنائی در ادارات را فراهم و از تجربیات یکدیگر استفاده نمایند .رماندار بیرجند با تصریح اینکه برای پویائی شورای اطلاع رسانی شهرستان ، کمیته هایی ذیل شورا تشکیل خواهد شد اظهارداشت : در راستای دستورالعمل های شورای اطلاع رسانی استان ، کمیته آموزش ، کمیته فرهنگی و اجتماعی ، کمیته رسانه ، کمیته ارزیابی ، کمیته طرح و برنامه ، کمیته رفاه و خدمات زیر مجموعه شورای اطلاع رسانی با حضور مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرائی شهرستان تشکیل خواهد شد .

ناصری خطاب به مسئولین روابط عمومی گفت : امروزه با کثرت شبکه های اجتماعی و رسانه ها فعالیت دستگاه های اجرائی زیر ذره بین افکار عمومی قرار دارد و باید تلاش شود خدمات دولت برای مردم به درستی تبیین شود .

ی ادامه داد : مدیران ادارات باید زمان مشخصی را برای ملاقات مردمی و رفع مشکلات ارباب رجوع بصورت چهره به چهره در نظر گرفته و زمان برگزاری را به اطلاع عموم  برسانند تا مردم در زمان مشخص بتوانند با مدیر دستگاه اجرائی دیدار نمایند .

وی ابراز امیدواری کرد با باز تعریف نقش روابط عمومی ها در ادارات ، با اخذ به موقع بازخورد عملکردها ، ادارات بتوانند بهتر به مردم خدمت رسانی کنند.آگاهی بخشی به جامعه در خصوص وظایف و اختیارات ادارات را از کارهای مهمی برشمرد که تاکنون مغفول مانده است .

 

 

بازدید کارشناسان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان از شرکت کویر تایر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند : کارشناسان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند از روند تولید لاستیک های سبک و سنگین شرکت کویر تایر بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مربیان و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای با کارشناسان و مدیران فنی شرکت کویر تایر در خصوص برگزاری دوره های مهارتی تخصصی و نرم افزار های مورد نیاز شاغلین و نیروهای شرکت بحث و گفتمان نموده که مقرر گردید تا کارشناسان محترم شرکت با توجه به نیاز سنجی نیروهای شاغل و خانواده های محترمشان ، دوره های مهارتی را به مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بیرجند معرفی نموده تا با برنامه ریزی این آموزش هادر شرکت یا مراکز برگزار گردد.

توسعه همکاری آموزشی فی مابین مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران شهرستان بیرجند و اداره زندان مرکزی شهرستان بیرجند(بند نسوان)

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: جلسه توسعه همکاری آموزشی فی مابین مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران شهرستان بیرجند و اداره زندان مرکزی شهرستان بیرجند(بند نسوان) در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزار گردید.

حسین دانش ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: آموزش های فنی و حرفه ای مددجويان در كارگاه های آموزشی مستقر در ندامتگاه ها به منظور تاثير مثبت روانی، روحی و تربيتی در زندانيان در دوران محكوميت و توانمند سازی آنها برای اشتغال مفيد و مولد پس از آزادی و توانمند سازی جهت تامين معاش و باز دارندگی از ارتكاب مجدد جرم و بازگشت به محيط خانواده است.

خسروی رییس بازداشتگاه بند نسوان شهرستان ضمن تشکر از همکاری و تعامل مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران اشاره کرد : ارائه آموزش های مهارتی در زندان ها را با توجه به نقش سازنده ای که می تواند در توانمند سازی محکومان و ارتقاء سطح معیشت آینده مدد جویان ایفا می کند مهم ارزیابی کرد و خواستار تلاش بیش از پیش دو مجموعه در راستای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در سطح بازداشتگاه بند نسوان شد.

.

مرضیه همتی سرپرست زندان بند نسوان شهرستان نیز استقبال بانوان در برگزاری دوره های مهارتی خوب ارزیابی نمودند و مقرر شد تا با نیاز سنجی و ارائه لیست دوره های آموزش فنی و حرفه ای مورد نیاز نسبت به برگزاری این آموزش ها همکاری و توسعه مهارتی صورت پذیرد.

برگزاری دومین جلسه کمیته نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند – سال 1396

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: دومین جلسه کمیته نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند -سال 1396- با حضور ریاست، معاونت ، کارشناسان و مربیان محترم در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش ، کسب جایگاه سوم مرکز در سطح ارزیابی استان را بیان داشتند و امتیازات کسب شده در بخش های مختلف را مطرح نموده که کارشناسان و مربیان محترم در مواردی که امتیاز لازم را کسب ننموده ایم با همکاری و هم اندیشی این کاستی را بهبود ببخشیم.

ایشان در ادامه در برنامه های ابلاغی از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را در بخش های آموزشی ، مالی و خدماتی عنوان نموده که هر واحد در راستای اهداف و دستورالعمل های ابلاغی گام برداشته تا در سال جاری جایگاه اصلی مرکز در استان نمایان شودو همچنین مقرر گردید با آقای بهزاد کریم آبادی (روابط عمومی ) در تهیه فیلم و نماهنگ های آموزشی همکاری ارزنده ایی داشته باشند.

احمد مقدم معاونت مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند نیز ضمن تسلیت ایام محرم ، عملکرد آموزشی مربیان محترم در شش ماه سال جاری را بیان داشتند همچنین عملکرد آموزشی و تعهدات مرکز را در خوشه ها و بخش های مختلف مطرح نموده که باید در مواردی که کاستی عملکرد اموزشی است با برنامه ریزی این تعهدات به جامعه عمل تبدیل شود.

سید علی موسوی نژاد کارشناس آموزش مرکز با بیان اینکه در معرفی فراگیران و تعریف ساعات دوره مهارتی ، مربیان محترم بیشتر تعمل نموده و در چیدمان فضای آموزشی، طرح درس ، نصب برنامه اموزشی کارگاه و... همت خود را بگمارند.

عباس امیر آبادی زاده کارشناس پذیرش مشاوره مرکز نیز در خصوص نحوه پذیرش و میزان ساعت ثبت نام در پورتال،معرفی فراگیران جهت تکمیل فرم های مشاوره مطالبی بیان داشتند در ادامه مربیان مجرب مرکز نیز دیدگاه های خود را مطرح نمودند.

هم اندیشی و همکاری آموزشی فی مابین اداره کل ، مراکز آموزش فنی و حرفه ای و شرکت کویر تایر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: جلسه هم اندیشی و همکاری آموزشی با حضور معاونت آموزش ، برنامه ریزی وپژوهش اداره کل و هیات همراه ، روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و تخصصی برق و کارشناسان شرکت کویر تایر در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزار گردید.

ابوالفضل حق پرست معاونت آموزش ، برنامه ریزی و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و توجه مجموعه به مهارت آموزی گفت : مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح شهرستان با امکانات و تجهیزات کارگاهی مناسب و به روز پذیرایی بازدید نیروهای شاغل کویر تایر هستند و مراکز آمادگی ارائه مهارت های مختلف جهت توانمندسازی و افزایش مهارت شاغلین و خانواده های محترمشان را دارند

رضا فریور کارشناس آموزش و نیرو انسانی کویر تایر ضمن تشکر از حضور مدیریت اداره کل و هیات همراه ، سلام و تشکر آقای دکتر زینلی را اعلام داشتند که در استان مهارت های فنی و حرفه ای توانسته است در افزایش کیفیت محصولات و بهره وری نقش ارزنده ایی را ایفا نماید و پیشنهاد مدیریت محترم شرکت را بیان نمودند که نیرو های جدید الاستخدام شرکت در ابتدا مهارت های مورد نیاز را فرا گرفته و از ظرفیت و پتانسل های موجود در مراکز آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شوند.

محمد رضا قربانی کارشناس آموزش کویر تایرشهرستان نیز دوره های مهارتی (جوشکاری ، هیدرولیک و پنوماتیک و دوره های تخصصی برق و الکترونیک را برای نیروهای شاغل کویر تایر خواستار شدند که با نیاز سنجی و تهیه پکیج مناسب از نیروها این مهارت های آموزشی ارائه گردد.

حسین دانش ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: که دوره ی مهارتی هیدرولیک و پنوماتیک را با همکاری کارشناسان محترم شرکت کویر تایر برگزار نمودیم که بازخورد بسیار ارزنده ایی برای هر دو مجموعه به ارمغان آورد و مرکز در حوزه های نرم افزاری را با کادر مجرب برای مجموعه در حرف و مهارت های فنی می تواند آموزش دهد.

سید علیرضا ناصری ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی برق بیرجند نیزدوره های مهارتی برق ساختمان ، صنعتی و کارور plc را معرفی نمودند که در رشته مهارتی plc می توانیم با براساس استاندارد های شرکت کویر تایر آموزش های مورد نیاز را ارائه دهیم.

پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از ارزشهای اسلامی و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد ، هشت سال دفاع مقدس ملت ایران و رشادت رزمندگان غیور و سرافراز در امتداد و با تاسی از نهضت عاشورائی و آرمانهای بلندحضرت آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام رقم خورد.

       هفته دفاع مقدس مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند ، و گرامیداشت دفاع مقدس برای بیان مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و  ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرین دیگری را در تاریخ ثبت نمودند.

    اینجانب یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان معزز هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند منان می خواهم تا در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان بیش از پیش درحفظ ارزشها ودستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی ما را یاری فرموده تا با ماموریت خطیری که همانا توانمند کردن منابع انسانی کشور است قدمی با آن عزیزان همراه باشیم .

                           محمد امین سازگارنژاد

دانلود فايل : دفاع_مقدس1.jpg ( 1264KB )

مقالات دیگر...

  1. برگزاری دوره های مهارتی جهت مددجویان زندان شهرستان بیرجند
  2. بازدید مددجویان منتخب کمیته امداد حضرت امام (ره) خراسان جنوبی از کارگاه های مهارتی مرکزآموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند
  3. رقابت 308 نفر در چهارمین مرحله آزمون هماهنگ مهارت درسال 1396- مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند
  4. پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر
  5. در مراسم ثبت سه رکورد ملی در بیرجند : برای ایجاد اشتغال مولفه ها و عناصر زیادی نیاز است که مهم ترین آن مهارت است.
  6. بازدید مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرهای مود و درح از کارگاه های مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند
  7. برگزاري دوره هاي آموزشي رعایت اصول ارگونومي در محيط اداری-مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند
  8. پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
  9. اختتامیه دوره های اوقات فراغت فرزندان همکاران با تقدیر از مربیان و کارآموزان برتر پایان یافت.
  10. برگزاری جلسه هم اندیشی و توسعه آموزش های مهارتی فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجندبا ستاد بازآفرینی شهری (محله فروزان)