"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری دوره‌های آموزش مهارتی تعمیرآبگرمکن دیواری و لوله کش لوله های پلیمری(تلفیقی) ویژه مددجویان زندان شهرستان بیرجند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: دوره های مهارتی تعمیرآبگرمکن دیواری و لوله کش لوله های پلیمری(تلفیقی) در زندان مرکزی شهرستان بیرجند برای ارتقای مهارت مددجویان برای اولین بار برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند افزوذ: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک بیرجند توانسته برای اولین بار به منظور توانمند سازی اقشار آسیب دیده و ایجاد اشتغال ٬ دوره های آموزش مهارتی تعمیرآبگرمکن دیواری و لوله کش لوله های پلیمری(تلفیقی) ویژه مددجویان زندان برگزارنماید

وی تصریح کرد: اشتغال و نداشتن درآمد یکی از دلایل گرایش مجرم به بزه است نداشتن مهارت نیز زمینه‌های بیکاری وباز هم بزه را فراهم می‌کند. به همین دلیل است که مساله حرفه‌آموزی در سال‌های اخیر به جد مورد توجه متولیان قرار گرفته و تمام تلاش خود را می‌کنند تا هر روز بر تعداد کسانی که جذب کارگاه‌ها می‌شوند و کاری را فرا می‌گیرند بیشتر شود. به عبارتی با سرمایه‌گذاری در این حوزه آمار بازگشت زندانی به چرخه جرم به شدت کاهش می‌یابد.

بهزاد کریم آبادی مربی مرکز آمزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجنداظهار داشت : دوره های مهارتی تعمیرآبگرمکن دیواری (190 ساعت )و لوله کش لوله های پلیمری(تلفیقی) با 140 ساعت در روزهای زوج و فرد برای دوگروه 20 نفری از مددجویان زندان شهرستان در حال آموزش و مهارت اموزی است که با توجه به اولین برگزاری دوره های مذکور با استقبال خوب مددجویان و مسئولان زندان شهرستان مواجهه شد.

جلسه هم اندیشی و همکاری آموزشی فی مابین مرکز اموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان و فرماندهی مرزبانی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: جلسه هم اندیشی و همکاری آموزشی فی مابین مرکز اموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان و فرماندهی مرزبانی خراسان جنوبی در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند با بیان اینکه طرح آموزش فنی و حرفه‌ای سربازان  تهیه و ابلاغ شده است  اظهار داشت: آموزش مهارتی درپادگان به منظور احراز شرایط اشتغال جوانان بعد از خدمت سربازی، تحت عنوان طرح آموزش فنی و حرفه‌ای سربازان توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تهیه و پس از تصویب هیئت دولت و مقام معظم رهبری آیین‌نامه اجرایی آن به نیروهای مسلح و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه بی‌مهارتی بیکاری و بروز آسیب‌هایی را در جامعه فراهم می‌کند،گفت: سربازان فاقد مهارت پس از خدمت سربازی بیکار می‌شوند از این نظر برای فراهم کردن زمینه اشتغال این افراد طرح مهارت افزایی سربازان اجرایی می‌شود. ارائه آموزش های مهارت محور به نیروهای وظیفه را گامی موثر برای ایجاد زمینه‌های کسب و کار عنوان کرد و افزود: نقش تأثیرگذار آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال پایدار موثر غیر قابل انکار است.

در این جلسه مقرر گردید تا لیست دوره های مهارتی کارگاهی و آزمون های ادواری به فرماندهی مرزبانی استان اعلام گردید و مسئول محترم آموزش فرماندهی مرزبانی استان نیز با شناسایی نیروهای کادر و وظیفه در تسریع و اجرایی دوره های مهارتی اقدام لازم را بعمل آورند.

نشست بصیرتی و روشنفکری به مناسبت هفته بسیج – پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید مفتح

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند : به مناسبت هفته بسیج ، حلقه صالحین با موضوع بصیرت و روشنگری ، تداوم روحیه مقاومت و استکبار ستیزی با حضوربسیجیان ولایت مدار( مدیرکل محترم، ریاست مرکز ، کارکنان اداره کل و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان ) در نمازخانه مرکز برگزار گردید.

سرهنگ ذاکریان از فرماندهان سپاه بسیج استان در تعریف بصیرت گفت : بصيرت به تعبير اميرمؤمنان، يعني مشاهده درست و دقيق حوادث، تفکر و تدبر در آنها و سنجيدن مسائل و حوادث.
رهبر فرزانه انقلاب در توضيح دقيق بصيرت مي فرمايد : بصيرت را در دو سطح ميتوانيم تعريف كنيم. يك سطح، سطح اصولى و لايه‌ى زيرين بصيرت است. انسان در انتخاب جهان‌بينى و فهم اساسى مفاهيم توحيدى، با نگاه توحيدى به جهان طبيعت، يك بصيرتى پيدا ميكند. اين، پايه‌ى اساسى معرفت است؛ پايه‌ى اساسى بصيرت است. اين بصيرت خيلى چيز لازمى است؛ اين را بايد ما در خودمان تأمين كنيم.

وی همچنین گفت امروز نیز پس ازپایان جنگ با شبیخون فرهنگی ،تقدس زدایی ازانقلاب سعی درانحراف جوانان جامعه اسلامی رادارند.وی گفت: غربیها گفتند که با تحریم های اقتصادی ایران رابیشتر گرفتار کنیم که مقام معظم رهبری فرمودند مااز شعب ابیطالب گذشتیم آنها غافلندچراکه جوانان مادرعلم وفناوری خودرانشان داده اند واز دین اسلام ورهبر جامعه اسلامی شناخت ندارند.وی گفت عاملی که مردم رابه پیروزی رساند صبر،استقامت، هوشیاری وبصیرت بودصبری که خداوند درقرآن به آتاکید کرده است وبا حضور خود درراهپیمایی 22بهمن وروز قدس انقلاب را حفظ نموده اند.ایشان به پیشرفت علمی ایران اشاره کرد وگفت  ماهواره نوید دومین ماهواره ای است که به فضا فرستاده می شود واین گواه پیشرفت علمی ماست که این مهم درابتدای انقلاب میسر نبود واین باعث وحشت آمریکا واسرائیل شده است.

برگزاری جلسه مشترک مرکز آموزش فنی وحرفه ای برادران شهرستان بیرجند و فرماندهی سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: با حضور معاونت محترم آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند و فرماندهی محترم سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ، جلسه ایی به صورت وینبار با فرماندهان ناحیه سپاه بسیج شهرستان ها در خصوص افزایش مهارت آموزی نیروهای وظیفه برگزار گردید.

ابوالفضل حق پرست معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای استان با تاکید بر مهارت افزایی سربازان سپاه انصارالرضا(ع) استان و شهرستان ها خاطر نشان کرد: آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای، سربازان را برای ورود به بازار کار پس از اتمام خدمت مقدس سربازی آماده می‌کند.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن بررسی و تبیین بندها و تبصره  های تفاهم نامهفی مابین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با توجه به اهمیت آموزش های مهارتی و نقش موثر آن در توانمندسازی نیروی های انسانی اظهار کرد: مهارت آموزی به ظرفیت قابل توجه نیروهای وظیفه، در واقع بستر مناسبی را برای ایجاد اشتغال آنان پس از پایان دوره خدمت فراهم می سازد.

فرمانده محترم سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ضمن خیر مقدم به حاضرین درجلسه با اشاره به شعار سال (اقتصاد مقاومتی،تولیدواشتغال ) که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است و تاکید ایشان بر ایجاد اشتغال، رفع موانع آن و تلاش همگان در راستای کاهش نرخ بیکاری و خدمت به مردم ، بیان داشت: وظیفه ی همه ی ارگان های نظام حرکت در مسیر تحققق شعار سال می باشد و سپاه پاسداران نیز در نیل به این مهم همگام با سایر نهادها تمام تلاش وهمت خود را به کار می گیرد .

وی خواستار توسعه همکاری های مشترک سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی و شهرستان ها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای شد و اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای یکی از سازمان های بسیار تاثیر گذار و پیشرو در محقق نمودن شعار سال می باشد .

برگزاری جلسه هماهنگی ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند – مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند : سومین جلسه هماهنگی ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک ماه ربیع الاول و هفته بسیج و خیر مقدم به مهمانان محترم در خصوص مهارت های آموزشی در بخش های مختلف که شامل : دانش آموزان ، مدد جویان بهزیستی و زندان ، دانشجویان ، صنایع و اصناف ، پادگان و روستاییان و عشایر مطالبی را بیان داشتند .

ایشان در ادامه در مورد نحوه ثبت نام متقاضیان طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مهارت آموختگان دانشگاهی و آمار ثبت نامی را برای مدعوین بیان داشتند و تعامل بیشتر بانک های عامل ، موسسات مالی و اعتباری در جهت پرداخت تسهیلات به فراگیران دارای گواهینامه مهارت در زمینه های اشتغال زایی را خواستار شدند.

محمد مهدی راستگو سرپرست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند ضمن تسلیت درگذشتگان زلزله کرمانشاه اظهار کرد که در طرح های ابتکار و اشتغال روستاییان با پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از برنامه های این مجموعه می باشد که روستاییان و متقاضیان با طرح های توجیهی مناسب و اشتغال زا می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

راستگو در ادامه در خصوص طرح های طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مهارت آموختگان دانشگاهی توضیحات بیشتری را عنوان نمودند.

دیگر مدیران دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز آمار از پرداخت تسهیلات و عملکرد مجموعه ها برای حاضرین بیان داشتند.

ارسال کمک های کارکنان آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند به زلزله زدگان غرب کشور

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند:کمک های کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند به زلزله زدگان غرب کشور، راهی کرمانشاه شد.

 جانشین پایگاه مقاومت بسیج اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت :به دنبال حادثه دلخراش زلزله 7.3 ریشتری در مناطق غرب کشور ،کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مراکزآموزش فنی و حرفه ای استان، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به استان کرمانشاه ارسال کردند.

احمد مقدم ضمن تسلیت به خانواده های قربانیان زلزله عنوان کرد: این کمک ها توسط همکاران پرتلاش این اداره کل درسطح استان به صورت داوطلبانه و خود جوش صورت گرفته ازطریق هلال احمر استان خراسان جنوبی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال گردید.

وی درپایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان و پرسنل تلاشگر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی، ابراز امیدواری کرد، با تلاش مسئولان و کمک‌های مردمی هرچه زودتر مردم حادثه ديده اين خطه از كشورمان ،به زندگی عادی بازگردند.

حضور مدیریت و جمعی از کارکنان بسیجی و ولایت مدار پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح در همایش شکوه اقتدار- هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: مدیرکل محترم و جمعی از کارکنان بسیجی و ولایت مدار پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح درجمع پرشور بسیجیان (همایش شکوه اقتدار) در حسینیه جماران حضور یافته و باردیگر با آرمان های بنبان گذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب پیمانی دوباره بستند.

به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری ، استاندار خراسان جنوبی، به روحيات و ويژگي هاي بسيجي اشاره کرد و افزود: بسيجي با بي تفاوتي ، سستي، کاهلي و تنبلي و ويژگي هايي از اين دست بيگانه است.


وی با بیان اینکه بسيجيان نمونه اي از ارزش هاي اسلامي و انقلابي هستند، افزود: سردار رشيد اسلام سرلشکر سليماني به عنوان بزرگ مرد بسيجي عصر حاضر به کمك بسيجيان غيور مرد ايران و ساير كساني كه از كشورهاي عراق و سوريه در اين شجره طيبه عضويت داشتند توانست پيروزي هاي بزرگي براي جهان اسلام به ارمغان بياورد.
وی این کار را نشانه عظمت و بزرگی بسيج و بسيجي برشمرد و خاطر نشان ساخت: شما بسيجيان گمنام و برخي مواقع بي نام همواره با درک شرايط و موقعيت براي خدمت به مردم در تمامي نقاط دنيا تلاش مي کنيد و اين ميثاقي است كه با خود و خداي خود بسته ايد و تا همشيه ابد بر اين ميثاق پايبند خواهيد بود.
وی اعتلای اسلام و ارزش های انقلابي را از ديگر وظايف و رسالت هاي بسيج برشمرد و تصريح کرد: بسيج و بسيجي در هر سنگري که باشد به عنوان پيشران و پيشاهنگ فرهنگي و سازندگي نظام مقدس جمهوري اسلامي عمل کرده و در اين مسير شبانه روز تلاش مي كند.
مروج الشریعه، الگوسازی را از دیگر رسالت هاي مهم بسيج دانست و تصريح کرد: با توجه به تغيير سبک زندگي و نيز تغييراتي که به تبع آن در الگوگيري نسل جوان در خانواده ها اتفاق افتاده، بسيج مي تواند بهترين و ناب ترين الگو در زندگي فردي و اجتماعي را به خانواده ها و كساني كه تشنه فرهنگ اصيل اسلامي – انقلابي هستند ارائه نمايد.
وی معرفت ، ایثار ، از خودگذشتگی، خودساختگي شخصيتي و ويژگي هايي از اين دست را شاخصه بارز بسيج دانست و تصريح کرد: شما بسيجيان مي توانيد با عزمي جدي و نگاهي عميق و همه جانبه نقايص موجود در راه پيشرفت و توسعه استان را شناسانيي و در يک برنامه اجرايي مشخص نسبت به مرتفع ساختن آنها اقدام و برنامه ريزي لازم را انجام دهيد.
استاندار خراسان جنوبی، ورود فناوری اطلاعات و تکنولوژی هاي اطلاعات به خانواده ها را نمونه اي از تغيير سبک زندگي هاي امروزي برشمرد و افزود: نمي توان در مقابل فناوري اطلاعات و پيشرفت آن ايستاد اما کار مداوم ، مستمر و هدفمند فرهنگي با تاسي از فرهنگ عاليه اسلامي در مقابل فرهنگ هاي مخربي كه بر اثر ورود تكنولوژي به وجود آمده از جمله وظايف بسيج خانواده است كه مي تواند بسيار موثر بوده و اثر نامطلوب اين امور را به حدقل كاهش دهد.

برگزاری دومین دوره مهارتی اپراتوری وتکنسین ایستگاه های سوخت رسانیCNG در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ، دومین دوره مهارتیاپراتوریوتکنسین ایستگاه های سوخت رسانی CNGجهت شاغلین و اپراتورهای ایستگاه های سوخت رسانی CNG شهرستان های استان در کارگاه تعمیر اتومبیل های سواری با مشارکت شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت:به جهت ارتباط اپراتور هاي جايگاه هاي CNG با تجهیزات فشار بالای گاز، ضرورت دارد نکات ایمنی و موارد خطرآفرین به اپراتورها آموزش داده شودو به منظور ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی ایستگاه های سوخت رسانی گاز CNG در استان دوره مذکور برای دومین بار در کارگاه تعمیر اتومبیل های سواری با مشارکت شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند برگزار گردید.

پیام دکتر سلیمان پاک سرشت، رییس سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور به مناسبت هفته بسیج

"بسم الله الرحمن الرحیم"

وَجَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ هُوَ اجْتَبَاكُمْ ... وَاغتَصِمُوا بِاللَّهِ هُوَ مَوْلَاكُمْ فَنِعْمَ الْمَوْلَى وَنِعْمَ النَّصِيرُ

و در راه خدا چنانكه حق جهاد در راه اوست ، جهاد كنيد اوست كه شما را براى خود برگزيده ...

و به پناه خدا رويد او مولاى شماست چه نيكو مولايى و چه نيكو ياورى /         الحج ۷۸

با سلام و تحيت

بی‌گمان آنچه تا امروز به مثابه ثمرات شجره طیبه بسیج در جامعه اسلامی ما پدیدار شده همچون آغازین درخشش های یک سحر مبارک   بخشی   از بشارت‌های موعود قرآن کریم است که خداوند تعالی به بندگان برگزیده خود بخشیده و تا قيامت مداومت خواهد داشت و ملت مؤمن و مشتاق و متکی به ولایت، هر روز بیش از پیش از این ثمرات و برکات بی بدیل
بهره مند خواهند شد.

اینک به شکرانه سرافرازی و سربلندی شجره طیبه بسیج و به شکرانه نتایج شگرف و شکوهمند این حرکت اصیل و گسترده در عرصه های خدمت به مردم و پاسداری از ارزش ها و آرمان‌های الهی انقلاب و نظام و برای تبعیت از رهنمودها و تأسی به سیره سدید مقام معظم رهبری (مدظله العالي) در مسیر اعتلای هرچه بیشتر این درخت بارآور ، ضمن مباهات به رهروان این صراط الهی با اهدای ؛

لوح افتخار

از شما که با ایمان و اتکا به آموزه‌های تعالي بخش منبعث از آیات الهی، در مسیر تحقق اهداف بلند بسیج مستضعفان رهسپار هستید و در پیوند با گستره آموزش‌های هدفمند فنی و حرفه‌ای و توانمندسازی جمعیت جوان کشور می‌کوشید، قدردانی می کنیم.

از خداوند متعال توفیق هرچه بیشتر شما را مسئلت داشته و سرافرازی و اثربخشي جوانان با اخلاص بسیج را آرزو می کنیم .  

سليمان پاك سرشت

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور

دانلود فايل : لوح_افتخار.jpg ( 215KB )

 

همزمان با آغازهفته وحدت در پیامی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میلاد پیامبر اکرم صلی الله وعلیه و آله را تبریک گفت

به نام خدا

همزمان با آغازهفته وحدت در پیامی

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میلاد پیامبر اکرم صلی الله وعلیه و آله را تبریک گفت

در آستانه حلول عید اعظم آسمانی، میلاد حضرت ختمی مرتبت، پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، همراه با هزاران ذکر شکر و شادی، این رویداد را تبریک و تهنیت گفته و آرزو می­کنم که به واسطه نور وجود آن حضرت، امکان حیات پاک و پایدار برای همه انسان‌ها فراهم شود.

بی­گمان بیان عظمت اندازه‌های این عید الهی در قالب کلمات امکان پذیر نیست. زیباترین، امیدبخش‌ترین و عالی‌ترین اتفاق تعالی‌بخش کل هستی در همین دم، برای انسان­ها رخ داده ‌است و از منظر آموزه‌های قرآنی، ولادت و رسالت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، مقوله‌ای متعلق به سرآغاز آفرینش هستی است و به تعبیر زیبای شاعر؛

آنجا که میان خاک و گِل بود آدم                               در عالم جان و دل، پیمبر او بود

میلاد پیامبر جشن همه انسان­ها و همه جوامعی است که طالب نور هدایت، رستگاری، عدالت و زندگی سالم هستند. کسانی که در هر گوشه عالم طالب نور حقیقت و رستگاری راستین هستند و از فریب­ها و پیام­های ظاهر سازی شده خسته و در پی امیدی برای ساختن فردای خویش­اند.

تبریک مخصوص خود را خدمت خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تقویم می­کنم تا در کنار شادی و شعف این عید الهی، مفتخر به بهره­گیری از آموزه‌های گرانسنگ این مناسبت آسمانی در گستره کارها و کوشش­ها و حرفه‌ها هستند. سنت و سیره و تعالیم پیامبر اسلام و نوع رفتارها و احادیث پرمعنای آن حضرت و مشیت الهی بر این استوار است که انسان­هایی که به صورت مداوم در کار و تولید و ساختن و آبادانی باشند، آثار و نتایج کوشش خویش را خواهند دید.

و اینک که به دلیل صعوبت مسیرهای منتهی به تولید و خدمات، همه آنان که دست به کار و کوششی هستند، باید باور داشته باشند که بر مبنای آنچه در قرآن کریم، رسالت و سنت مشهود پیامبر صلی الله علیه و آله آموخته­ایم، به شرط وجود ایمان قلبی و کوشش مجدانه، نتایج و حاصل کارها تضمین شده است.

اکنون به میمنت این رویداد آسمانی و این هفته حیاتی در جهان اسلام، ضمن تاکید و پیروی جدی از آموزه های قرآنی و اسلامی که بر زبان و سیره پیامبر جریان یافته، نگرش­ها و معتقدات خود را در مورد مسائل جامعه اسلامی، همگرا با همه مسلمانان معتقد به کار و کوشش هدفمند و با تجدید عهد و اتحاد راستین تازه می­کنیم و امید داریم که با عنایت خداوند تعالی آرمان­ها و آرزوهای ما در این مسیر هرچه بیشتر محقق گردد.

و سخن آخر تبریک دوباره و بشارت شادی و سلام و هزاران هزار ثنا برای پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله.

سلیمان پاک سرشت

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

دانلود فايل : raeis.jpg ( 3611KB )

مقالات دیگر...

  1. آذین بندی و نصب پارچه ،پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح - به مناسبت هفته بسیج
  2. بازدید معاونت محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند و جمعی از کارجویان بیمه بیکاری شهرستان از کارگاه های مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند – هفته بازدید همگانی
  3. حضور ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند در جلسه کارگروه بانوان و امور خانواده – هفته بازدید همگانی
  4. بازدید کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آب خیز داری استان خراسان جنوبی از کارگاه های مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند.
  5. برگزاری کلاس مشاوره - هدایت شغلی جهت دانش آموزان دبیرستان شاهدشیخ هادی هادوی شهرستان بیرجند - هفته بازدید همگانی
  6. بازدیددانش آموزان دبیرستان شاهدشیخ هادی هادوی شهرستان بیرجندازکارگاه های مهارتی مرکزآموزش فنی وحرفه ای برادران شهرستان بیرجند–هفته بازدیدهمگانی
  7. برگزاری کلاس مشاوره - هدایت شغلی جهت دانش آموزان دبیرستان شهید فهمیده شوکت آباد شهرستان بیرجند - هفته بازدید همگانی
  8. بازدیددانش آموزان دبیرستان شهیدفهمیده شوکت آباد شهرستان بیرجندازکارگاه های مهارتی مرکزآموزش فنی وحرفه ای برادران شهرستان بیرجند–هفته بازدیدهمگانی
  9. بازدید سربازان فرماندهی مرزبانی استان خراسان جنوبی از کارگاه پرورش قارچ خوراکی صدفی شهرستان بیرجند
  10. بازدید نوگلان مهد کودک شهرستان بیرجند از کارگاه پرورش گل های آپارتمانی (نحوه کاشت گیاه سبز)