"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری دومین جلسه کمیته نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند – سال 1396

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: دومین جلسه کمیته نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند -سال 1396- با حضور ریاست، معاونت ، کارشناسان و مربیان محترم در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزار گردید.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش ، کسب جایگاه سوم مرکز در سطح ارزیابی استان را بیان داشتند و امتیازات کسب شده در بخش های مختلف را مطرح نموده که کارشناسان و مربیان محترم در مواردی که امتیاز لازم را کسب ننموده ایم با همکاری و هم اندیشی این کاستی را بهبود ببخشیم.

ایشان در ادامه در برنامه های ابلاغی از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را در بخش های آموزشی ، مالی و خدماتی عنوان نموده که هر واحد در راستای اهداف و دستورالعمل های ابلاغی گام برداشته تا در سال جاری جایگاه اصلی مرکز در استان نمایان شودو همچنین مقرر گردید با آقای بهزاد کریم آبادی (روابط عمومی ) در تهیه فیلم و نماهنگ های آموزشی همکاری ارزنده ایی داشته باشند.

احمد مقدم معاونت مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند نیز ضمن تسلیت ایام محرم ، عملکرد آموزشی مربیان محترم در شش ماه سال جاری را بیان داشتند همچنین عملکرد آموزشی و تعهدات مرکز را در خوشه ها و بخش های مختلف مطرح نموده که باید در مواردی که کاستی عملکرد اموزشی است با برنامه ریزی این تعهدات به جامعه عمل تبدیل شود.

سید علی موسوی نژاد کارشناس آموزش مرکز با بیان اینکه در معرفی فراگیران و تعریف ساعات دوره مهارتی ، مربیان محترم بیشتر تعمل نموده و در چیدمان فضای آموزشی، طرح درس ، نصب برنامه اموزشی کارگاه و... همت خود را بگمارند.

عباس امیر آبادی زاده کارشناس پذیرش مشاوره مرکز نیز در خصوص نحوه پذیرش و میزان ساعت ثبت نام در پورتال،معرفی فراگیران جهت تکمیل فرم های مشاوره مطالبی بیان داشتند در ادامه مربیان مجرب مرکز نیز دیدگاه های خود را مطرح نمودند.