"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیرکل محترم و معاونت آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی از کارگاه های مهارتی مرکز آموزش فنی وحرفه ای برادران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند ، مدیرکل محترم و معاونت آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی استان به همراه ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند از کارگاه مهارتی روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان بازدید بعمل آوردند.

حسین خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان  گفت : افزایش مهارت و توانمندی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی باعث می گردد تا در نحوه اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ خدمت دستگاه گام برداشت  و شما باید نقش سفیران مهارت را در دستگاه اجرایی و شهرستان برعهده بگیرید تا در استان و شهرستان درزمینه های مهارت آموزی جوانان و کارجویان و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای سهیم باشید.

بهزاد کریم آبادی مربی کارگاه ضمن خیر مقدم به مدیریت محترم و هیات همراه بیان داشت:فتوشاپ اکنون پر طرفدارترین و پرکاربرد ترین نرم افزاری گرافیکی در دنیاست که قابلیت های بسیار گسترده آن ابزار قدرتمندی برای طراحان فراهم می کند. گرافیست ها، معمارها، عکاسان و تمام افرادی که با خلق و ویرایش تصویر سر و کار دارند. به گونه ای که اکنون یکی از شرایط استخدام در محیط های حرفه ای طراحی (دیزاین) آشنایی و تسلط نسبی به نرم افزار فتوشاپ است.

وی افزود:دوره آموزش فتوشاپ به صورت کاربردی و با هدف مفید بودن دوره برای تمام گرایش ها و در قالب تکنیک های ویرایش عکس، روش های کار با ابزارهای طراحی، روش های کار با ابزار ترسیم، فیلترها، ابزار های برداری و … انجام می شود.