"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

مقام معظم رهبری(مدظله العالي):

بسیج سیاسی است اما سیاست زده، سیاسی کار و جناحی نیست.

همکاران گرانقدر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

با سلام و تحیت

     فرا رسیدن هفته بسیج را حضور رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي(مدظله العالي)، ملت معزز  و خانواده سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، تبريك و تهنيت مي گويم.

      رسالت خطیر بسیجیان بصیر و متعهد به عنوان الگوی  مجاهدت، سجایای اخلاقی و ولایت مداری، بر کسی پوشیده نیست. بسیج همراه مردم و همیار دولت در استقلال، بالندگی و امنیت  کشوراسلامی عزیزمان و افتخارآفرینی در کارنامه جمهوری اسلامی در پیش چشم جهانیان همواره خوش درخشیده است.

         در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با رسالت بزرگ توانمندسازی منابع انسانی، بسیج به عنوان بازوی پرتوان و الگوی فداکاری و رشادت به ویژه در شرایط کنونی کشور، با حضوری هوشیارانه در ایجاد فضای همدلی و مودت، می تواند نقش اثرگذاری را در خنثی کردن نقشه های بدخواهان و عبور از گردنه تحریم ها، به حول و قوه الهی  ایفا نماید. 

      امید آن است که با اتکال خدای متعال و کاربست آموزه های  ارزشمند و راهگشای بسیج، در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و ثمربخش واقع شویم.

      از درگاه حق تعالی، عزت و اقتدار ایران اسلامی و سربلندی و اتحاد همیشگی مردم شریف و بسیجیان خدوم را مسئلت می نمایم.

سلیمان پاک سرشت

دانلود فايل : بسیج2.jpg ( 1016KB )