"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

جشن خانواده آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند در ابتدای جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در جمع خانواده همکاران با اشاره به اهمیت آموزش فنی و حرفه ای گفت: در سال گذشته اداره کل موفقیت های خوبی در بخش های مختلف کسب کرده است که از آن جمله اجرای تعهدات آموزشی بر اساس برنامه مصوب، کسب رتبه اول در برنامه های اوقات فراغت، کسب رتبه برتر در نماز و حقوق شهروندی، کسب رتبه سوم روابط عمومی های استان و ارتقاء رتبه در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی را می توان نام برد.

وی در خصوص برنامه های اجرا شده در سال 97 گفت در راستای سیاست های سازمان با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود نسبت به اجرای آموزشهای مورد نیاز استان اقدام نموده ایم. وی خانواده ها را عامل مهمی برای ارتقاء عملکرد دانست و گفت: مسولیت ما در قبال مردم ارائه مهارتهای مورد نیاز برای رشد و شکوفایی استعداد ها و کاهش معضل بیکاری می باشد . خوش آیند در پایان با تشکر از خانواده همکاران برای همراهی در پیشبرد اهداف سازمان و تبریک هفته وحدت از زحمات رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاون اداری پشتیبانی در جهت بهبود معیشت و توجه به کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با استفاده از هنرمندان برجسته استانی و کشوری برگزار گردید و از رقابت کنندگان برتر المپیاد ملی مهارت، کارشناان همراه، روسای مراکز برتر استان، بسیجیان نمونه و فعالین نماز تقدیر گردید.

همچنین در این مراسم فرزندان همکاران که به سن تکلیف رسیده بودند و دانش آموزان و دانشجویان خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان که در سال تحصیلی 97-96 موفقیت هایی کسب کرده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.