"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

سامانه نشریه علمی ترویجی مهارت آموزی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور راه اندازی شد

مدیر کل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از راه اندازی سامانه نشریه علمی - ترویجی مهارت آموزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ناهید مسلمی، مدیر کل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی گفت: این اقدام در راستای خودکارسازی و هوشمند سازی فرآیندها صورت گرفت تا با افزایش سرعت و تسهیل امور بتوان امکان ارزیابی های دقیق و سریع تر مجله را فراهم کرد.

مدیر کل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مخاطبان برای ارتباط با این نشریه می توانند با مراجعه به نشانی اینترنت: faslnameh.irantvto.ir، ضمن دسترسی به سرفصل های موجود، طبق راهنمای نگارش مقاله که در این سامانه موجود است، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام و از طریق سامانه مذکور، مراحل داوری و چاپ مقاله خود را پیگیری کنند.

وی اظهار امیدواری کرد؛ این اقدام زمینه مشارکت پژوهشگران، محققان، کارشناسان، مربیان وعلاقمندان به حوزه آموزش های مهارتی را در تولید دانش در این حوزه فراهم آورد.